Úvodní strana CK PLANETA
Egypt  Dahab Zájezdy Hotel Potápění  Windsurfing  Výlety Přihláška Vseob. podmínky Slevy Jak bylo
 Úvod
Nabídka:
 Expedice
Destinace:
 Egypt-Dahab
 Egypt-Safari
 Filipíny
 Kuba
 Malajsie
 Raja Ampat
 Sangalaki
 Súdán
 
 Fotografie
 O nás
 Kontakt

Zájezdy DAHAB - hotel PLANET OASIS***

Příjemný hotel v arabském stylu přímo u pláže v malebném zálivu v centru Dahabu se poslední dobou spolu s exotickou zelenou zahradou a potápěčským centrem Planet Divers proměnil v útulný turistický rezort. Přímo u hotelu se nachází soukromá písečná pláž a v hotelové zahradě bazén.
Více podrobnosí a fotografií na www.planetoasis.info

Poloha

Je umístěn přímo na pobřeží zálivu v centru turistické zóny Dahabu. Před hotelem písčitá pláž s hotelovými lehatky a slunečníky. Základna je umístěna z boku hotelu. Vpravo cca 50 m začíná členitý pobřežní korálový domácí útes vhodný pro šnorchlování a potápění.

Vybavení

Bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna Planet Divers, fitness centrum Planet Gym (pro hosty k dispozici zdarma).

Pokoje DELUXE

Přízemní pokoje v nové části hotelu s výhledem na moře. Jsou vybavené novým luxusním nábytkem, klimatizací, ledničkou, varnou konvicí a sejfem. Prostorné koupelny s vanou i sprchou. Před pokojem menší terasa, z druhé starny za pokojem soukromá zahradka s teraskou a venkovní sprchou obklopena vysokou zdi. > fotografie

Pokoje SUPERIOR

Prostorné pokoje v pžízemí nové části hotelu s výhledem zahradu a bazén. Jsou vybavené novým luxusním nábytkem, klimatizací, ledničkou, varnou konvicí a sejfem. Prostorné koupelny se sprchou. > fotografie

Pokoje STANDARD Seaview

(v starší budově, dříve pokoje A):
Pokoje v přízemí s renovovanou koupelnou a zvětšenou terasou 3 x 3 m s výhledem do zahrady a na moře. Jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sejfem a vkusným nábytkem. Renovované koupelny se sprchovacím koutem.

Pokoje STANDARD Garden View

Pokoje v starší části hotelu s terasou nebo balkonem s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sejfem a vkusným nábytkem. Renovované koupelny se sprchovacím koutem.

Pokoje BUDGET

Několik renovovaných pokojů v přízemí s malou uzavřenou soukromou terasou anebo na poschodí bez balkonu s výhledem na okolní budovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sejfem a vkusným nábytkem. Renovované koupelny se sprchovacím koutem.

Stravování

Bohaté snídaně formou bufetu: salámy, sýry, máslo, zelenina, vajíčka na objednání na několik způsobů, černý chléba, toasty, populární palačinky (s džemem, medem, čokoladou či chalvou) a pochopitelně i jogurty, corn-flakes a ovocný salát. K tomu výběr čajů, káva (nescafe i překapaná) a džus.
Možnost polopenze: večeře v plážové restaurací Planet Café dle menu.

Pláž

Před hotelem písčitá pláž s hotelovými lehatky, slunečníky a snadným vstupem do vody.

Internet

Hostům je k dispozici zdarma bezdrátová síť WiF současně zrychlená z 2 na 4 MB.

 

 

CK PLANETA Tel.: 724 046 162, FAX: 596 626 305, safari@ckplaneta.cz